GIĘCIE BLACH WROCŁAW

W celu gięcia blach wykorzystuje się nowoczesne urządzenia, także CNC, dzięki którym można uzyskać wysoką precyzję w kształtowaniu elementów. Metoda ta ma wszechstronne zastosowanie w przygotowywaniu blach stosowanych w różnych gałęziach przemysłu.

Często równolegle z gięciem blach firma Przemot wykonuje cięcie laserem na materiale stal czarna, aluminium lub stal nierdzewna, dlatego też zachęcamy do obejrzenia innych usług naszej firmy. Cięcie laserowe i cięcie blach wykonuje się na specjalnych stołach o wymiarach 3000 mm x 1500 mm gdzie precyzja cięcia jest bardzo precyzyjna a obróbka materiału nienaruszona.

Gięcie stali nierdzewnej, czarnej, aluminium to usługi w których firma Przemot się specjalizuje. Oferujemy również inną usługę taką jak np. obróbka czy spawanie. Jesteśmy liderem na rynku lokalnym gdyż jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie. Pozwala nam to na szybką i sprawna realizację zleceń.

Gięcie blach Wrocław.

Gięcie blach odbywa się z wykorzystaniem specjalnych pras krawędziowych oraz zaginarek, które są w stanie uzyskać optymalne efekty. Blachy mogą mieć różne kąty gięcia odpowiadające zapotrzebowaniu klienta. Można wykonać z nich przykładowo obróbki blacharskie przeznaczone do wykończenia dachów, również elementy montażowe różnych rodzajów.

Gięcie blachy na stole.

Prasy wykorzystywane do gięcia blach pracują w określonym zakresie, na przykład możliwe jest gięcie blach mających do 35 mm grubości oraz o długości do około 4000 milimetrów. Wobec tego wówczas, gdy konieczna jest praca z grubszymi oraz dłuższymi elementami, konieczne jest wybranie firmy, która będzie dysponowała odpowiednim parkiem technologicznym.

GIĘCIE BLACH CNC – WYKONUJEMY USŁUGĘ GIĘCIA BLACH NA NAJWYZSZYM POZIOMIE

Do gięcia blach wykorzystuje się również specjalistyczne prasy numeryczne CNC, które pozwalają na uzyskanie odpowiedniego kąta zgięcia swobodnego lub też zgięcia z tak zwanym falcem, czyli na zakładkę, z wysoką powtarzalnością.

Technologia CNC (ang. Computerized Numerical Control) bazuje na wykorzystaniu komputerowo sterowanych urządzeń numerycznych. Głównymi atutami obróbki CNC jest szybkie, precyzyjne i wysoce powtarzalne produkowanie nawet złożonych kształtów, dlatego też ta metoda jest coraz częściej wykorzystywana.

W celu wykonania usługi konieczne jest dostarczenie projektu zgięcia. Następnie wprowadzany jest on do komputera, który współpracuje z maszyną prowadzącą gięcie blach. Prace są wówczas zautomatyzowane, przebiegają szybko i bezpiecznie. Klient otrzymuje dokładnie takie elementy, które odpowiadają jego oczekiwaniom.

Gięcie blach CNC zalecane jest przede wszystkim wtedy, gdy konieczne jest uzyskanie bardzo wysokiej precyzji kąta zgięcia, a także powtarzalności elementów, na przykład w przypadku elementów architektonicznych.

Polecamy nasze usługi takie jak frezowanie cnc, gięcie blach na prasie krawędziowej oraz inne usługi obejmujące również konstrukcje stalowe.

Gięcie blach.
Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.